Cobertura Luxo Vista Piscina Churrasqueira
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Πισίνα Infinity |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Σπα & Ευεξία Σπα lounge Μασάζ | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge |
| Συνεδριακές εγκαταστάσεις Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων | Κατάλληλο για παιδιά Παρκοκρέβατα Παιδικό κλαμπ Παιδική πισίνα Παιδική χαρά Δωμάτιο παιχνιδιών | Κλιματισμός |
Από τα αξιοθέατα, τα οποία βρίσκονται κοντά στο διαμέρισμα Cobertura Luxo Vista Piscina Churrasqueira Μπραζίλια μπορείτε να δείτε το Οικολογικό Πάρκο Saburo Onoyama, που είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
Το κέντρο της πόλης απέχει 25 λεπτά με τα πόδια. Το Οικολογικό Πάρκο Águas Claras απέχει επίσης περίπου 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα.
Οι επισκέπτες μπορούν να ασχοληθούν με σκουός για να βελτιώσουν τη φυσική κατάσταση τους.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο της ΜπραζίΛια15 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Ανελκυστήρας
- Αυτόματοι πωλητές
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Σπα lounge
- Μασάζ
- Κέντρο γυμναστικής
- Σκουός
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες καταστημάτων
- Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Παρκοκρέβατα
- Παιδική πισίνα
- Παιδική χαρά
- Παιδικό κλαμπ
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Cobertura Luxo Vista Piscina Churrasqueira;
Θα χρειαστείτε 25 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Cobertura Luxo Vista Piscina Churrasqueira στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Cobertura Luxo Vista Piscina Churrasqueira;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Cobertura Luxo Vista Piscina Churrasqueira αποτελεί 56$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Cobertura Luxo Vista Piscina Churrasqueira;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Cobertura Luxo Vista Piscina Churrasqueira μπορούν να φέρουν κατοικίδια.